עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוסף ויטמן
•  יוסף ויטמן

יוסף ויטמן - משאבים - תמיכה מרשויות מקומיות

15/09/2014 22:33
יוסף ויטמן
יוסף ויטמן, משאבים, תמיכות לעמותות

מענקים של מליוני ש”ח לעמותות וארגוני חסד

כספים רבים בסדר גודל של מיליוני ש”ח מחולקים מידי שנה לעמותות רבות על ידי רשויות מקומיות באמצעות ועדת תמיכות ואגפי הרשות השונים | הרב יוסף ויטמן מנכ”ל חברת משאבים אומר כי רק על ידי הגשה בקשה מקצועית ניתן לקבל כספים אלו

 | 23:12 | י״ט באלול תשע״ד

כסף, צילום רויטרס

תחומי התמיכה הניתנים על ידי הרשויות המקומיות הינם כמעט לכל תחומי פעילויות העמותות רווחה, חינוך, בריאות, קליטת עליה, ועוד.

עמותות רבות זכאיות לקבל כספי תמיכה אלו, אך אינם מקבלים זאת עקב חוסר ידע מקצועי כיצד לקבל כספים אלו וכן עקב בירוקרטיה לא פשוטה שעליהם לעבור כדי לקבל זאת, הקריטריונים לקבלת כספי תמיכה אלו אינם ברורים, לכל ועדת תמיכות של רשות מקומית קריטריונים שונים המוחלפים אף הם מעת לעת.

הרב יוסף ויטמן מנכ”ל חברת משאבים העוסקת מזה כעשור בגיוס משאבים ותקציבים לעמותות מציין כי בהגשת בקשה לתמיכה מרשויות מקומיות בצורה לא מקצועית וללא ניסיון קודם סיכויי ההצלחה לקבלת תמיכה מגורמים אלו הינם נמוכים ואף עלולים להוות כישלון, ולכן חשוב מאד הגשת בקשות לתמיכה על ידי בעלי ידע מקצועי וניסיון בהגשת בקשות לתמיכה מגורמים ממשלתיים – זה המפתח לקבל סכומים גדולים מגורמים אלו.

כאמור בחלק מהרשויות המקומיות מועד הגשת בקשות לתמיכה לארגונים ועמותות עבור שנת 2015 הינו אך ורק בימים אלו, וזאת כהערכות מוקדמת של תקציב הרשות לשנת הכספים הבאה.

ליעוץ אישי מקצועי בנושא ניתן ליצור קשר 03-5745060